Piersi…

Poznaj charakter kobiety po kształcie jej piersi

 

 Pewien włoski seksuolog odkrył zależność pomiędzy kształtem kobiecych piersi i osobowością. "Piersi kobiety opisują jej charakter, tak samo, jak znak zodiaku" – powiedział w wywiadzie dla niemieckiej gazety "Bild".

Dr Piero Lorenzoni, który sklasyfikował kobiece piersi w oparciu o ich podobieństwo do owoców i wierzy, że mężczyźni mogą wyciągać wnioski na temat charakteru swojej ukochanej na podstawie jej budowy fizycznej.

"Owocowa" klasyfikacja rozpoczyna się od tradycyjnych melonów. Według Lorenzoniego, kobiety z dużymi okrągłymi piersiami wywołują wrażenie macierzyńskiego ciepła, ale w rzeczywistości są zupełnie inne.

"Taka kobieta lubi jeść i chce być rozpieszczana oraz podziwiana, ale bardzo rzadko lubi seks" – mówi seksuolog.

"Panom marzącym o bardziej energicznej kochance doradzałbym raczej panie z piersiami w kształcie cytryn. Takie kobiety są pełne życia, potrafią śmiać się z siebie i marzą o spokojnym życiu bez niespodzianek".

Jędrne, owalne piersi przypominają zdaniem Lorenzoniego ananasy. "Kobieta z piersiami w kształcie ananasów jest inteligentna, często robi błyskotliwą karierę, ale mimo to jest bardzo romantyczna. Jest również wierna, więc ten, kto zdobędzie jej serce, na pewno nie straci go zbyt szybko".

Biust przypominający dwa grejpfruty – twarde i jędrne – niestety również nie zwiastuje udanego seksu, ponieważ jego właścicielka co prawda wygląda bardzo seksownie, ale "w rzeczywistości jest wstydliwą domatorką, która potrafi rozpieszczać swojego partnera, ale dużo bardziej niż seksu, pragnie czułości".

Rozkoszy łóżkowych nie gwarantują też panie z piersiami w kształcie pomarańczy, które są "pewne siebie i świadome własnych celów, ale wolą rozmowy i partnerstwo, natomiast seksem nie są specjalnie zainteresowane".

Panie z małymi piersiami przypominającymi czereśnie bywają "zabawne, inteligentne i ekscytujące, są wspaniałymi towarzyszkami w codziennym życiu, ale również na wakacjach i wykazują umiarkowane zainteresowanie seksem".

Z kolei kobiety z piersiami w kształcie gruszek "uwielbiają seks we wszystkich możliwych odmianach, bywają bardzo religijne, ale często miewają romanse".