Janek Żar w Łodzi

Jarre junior i senior przyjadą do Łodzi?

 

Jean-Michel Jarre wystąpi 26 sierpnia w Gdańsku, a za rok być może pojawi się w Łodzi na kongresie iluzjonistów – czytamy w "Dzienniku Łódzkim".

 

Jarre

Jean-Michel Jarre

Takie plany ma Jerzy Stanek – prezes Krajowego Klubu Iluzjonistów. Okazją będzie 30-lecie klubu. Być może słynny muzyk zaprezentuje miniscenkę sztuki iluzji, do wykonania której przygotuje go syn – David. Jest on bowiem, zdobywającym coraz większe powodzenie, prestidigitatorem.

"David Jarre to honorowy członek Łódzkiego Klubu Iluzjonistów" – mówi dziennikowi Jerzy Stanek. "Zaprosiliśmy go do Łodzi na przyszłoroczny kongres, na którym zaprezentuje uprawianą przez siebie sztukę mikroiluzji" – dodaje.

Stanek chce wykorzystać znajomość z Davidem i na kongres zaprosić również jego sławnego ojca. "Rozmawialiśmy o tym, żeby Jean-Michel Jarre przyjechał do Łodzi i wystąpił w jednym z »numerów« swojego syna. Może uda się namówić go również do zagrania małego koncertu" – dodaje prezes polskich iluzjonistów.

Jest to całkiem prawdopodobne, bo znakomity muzyk już raz uległ namowom syna i wystąpił z nim w programie telewizji francuskiej poświęconym sztuce iluzji – podaje "Dziennik Łódzki".