Psychotest

Musisz sobie wyobrazić, że jesteś kimś innym i znalazłeś się w wyimaginowanym położeniu… Ale decyzja jaką podejmiesz może być bardzo interesująca. Sprawdź siebie!

Wyobraź sobie, że znajdujesz się gdzieś w Polsce na terenie, na którym wystąpiła straszliwa powódź. Wiele domów zostało zalanych, wały przeciwpowodziowe zostały wręcz rozmyte przez potęgę żywiołu a wszelka infrastruktura tzn. drogi, mosty itp. po prostu przestały istnieć…

A teraz wyobraź sobie, że jesteś fotografem… wolnym strzelcem pracującym dla największych światowych czasopism… Podróżujesz sam w poszukiwaniu szczególnie wzruszających, drastycznych, szokujących scen…

  I teraz konkretna sytuacja… W nurcie wzburzonej rzeki widzisz Andrzeja Leppera kurczowo trzymającego się jakiegoś konara… bardzo osłabionego już walką z silnym prądem wzburzonej rzeki… I masz do wyboru:

a.. Uratować go. (masz mało czasu bo on już ledwo się trzyma, ale masz odpowiedni sprzęt i mógłbyś to zrobić) b. Otrzymać nagrodę Pulitzer’a za fotografię z momentem jego śmierci.
Znasz już możliwości więc teraz odpowiedz na bardzo ważne pytanie .
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
JAKI ZAŁOŻYŁBYŚ OBIEKTYW I JAKĄ USTAWIŁBYŚ PRĘDKOŚĆ MIGAWKI???