Zdecydowałem się.

Wybrałem PENTAGRAM Eon Slide-R Twin Core 8 GB.

PENTAGRAM Eon Slide-R Twin Core P 5117  PENTAGRAM Eon Slide-R Twin Core P 5117

 Już prawie decydowałem się na Cineo, juz w zasadzie poprosiłem o niego, ale okazało sie, że nie mają wersji 8GB na stanie. Wziąlem więc Slide-R’a.

Wyświetlacz jest po prostu niesamowity. Jednak AMOLED to cos niewiarygodnego. Świeci przepięknie, aż trudno uwierzyć w te kolory. Cineo miał ta przewagę, że miał sterowanie na klawiszach, Slide-R ma sterowanie dotykowe, co prawda nie na ekranie, tylko z boku. Na początku nie było łatwo, ale idzie się przyzwyczać. W Cineo Mozna rozszerzyć pojemność pamięci za pomocą kart microSD ale uważam, ze spokojnie 8GB mi wystarczy.

Słuchawki mają niesamowite brzmienie, co jest też spowodowane osobnym wzmacniaczem słuchawkowym zamontowanym w urządzeniu. Jak muśliłem wczoraj sobie Members of Maydej – We Are Diffrent to poczułem się jakbym stał pod jednym z głośników.

Zdecydowanie polecam. Jak na razie widzę same plusy – no może poza jednym – etui jest po prostu kaszaniarskie, wygląda jak torebka wieszana na szyje dzieciom jadącym na wycieczkę  w pierwszych klasach podstawówki. Do tego ten sznureczek – tragedia. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem byłaby nawet już ta torebka, ale z jakąś sensowną smyczą.

Tak czy inaczej polecam, bo przecież torebka nie jest kluczowym elementem całości…